Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor.
Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit.

Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Zámecké muzicírování a nejen to….

„To byl tak krásný koncert“…… znělo ze všech stran a všem, kteří zámecké setkání se svými žáky připravili, se šlo domů lehce a „spokojeně“. Tak to má být. Spousta vymýšlení, ještě více společné práce a bezva výsledek nakonec.

Koncert talentů, tak jsme ho už v loňském školním roce nazvali, byl opravdu hoden svého názvu. Hráli a zpívali žáci s rozšířenou hodinovou dotací a bylo znát, že jejich práce stojí zato.

Pódium krásného sálu vítkovického zámku bylo svědkem nádherných výkonů nejen sólových. Celým prostorem zámku zněly zvukomalebné tóny klavíru, akordeonu, houslí, violoncella, flétny, kytary a krásné hlasy zpěváků.

Díky kreativitě a týmové spolupráci pedagogů a žáků našeho hudebního oboru zazněly v závěru bohatého programu efektní souborové skladby, které posluchači přijali s nadšením. Z pódia doslova čišela radost ze společného hraní. A není divu, že si rádi a s chutí s dětmi zahráli i naši kolegové.

Všem se takové muzicírování líbilo a užili si nejen koncertní pódium, ale za své hezké výkony také srdečný a dlouhotrvající potlesk spokojeného publika.

Májový podvečer se pomalu měnil na májový večer a všichni jsme si říkali…stálo to za to, děkujeme!

Jaká byla atmosféra během koncertu i v zákulisí, zachytil svým objektivem tatínek jedné z našich muzikantek, pan Bezruč. Děkujeme!

https://www.icloud.com/sharedalbum/cs-cz/#B0VG7HOIl0vxNeo


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.