Zrušení akcí školy, nauka online formou

Vážení rodiče, milí žáci,

s ohledem na aktuální situaci se snažíme udělat vše pro to, abychom mohli i nadále vyučovat prezenčně. Proto jsme se rozhodli až do odvolání zrušit všechny plánované koncerty a akce školy. Cílem je co nejvíce omezit kontakty tam, kde to není nezbytně nutné.

Ze stejného důvodu bude od pondělí 29.11. probíhat Nauka o hudbě pouze online formou, a to přes aplikaci Microsoft Teams. Týkat se to bude jen nauk, které se konají na našich budovách, tedy Hudební, Ludmilina a Muglinov. Nauky na pobočkách budou i nadále probíhat prezenčně, a to z toho důvodu, že v rámci daných škol stejně děti přicházejí do kontaktu.

Všem žákům, kteří ještě nemají náš školní účet Microsoft a kteří nám k tomu dali souhlas GDPR, tento týden vytvoříme účty a zašleme přihlašovací údaje.
Upozorňujeme, že veškerá online výuka, tedy:

  • zde avizovaná Nauka o hudbě,
  • výuka pedagogů a žáků, kteří jsou v izolaci či karanténě,
  • případná další online výuka, pokud bude nařízena,

bude probíhat výhradně přes aplikaci MS Teams. Žáci, kteří nebudou mít zřízený účet u Microsoftu v důsledku neudělení souhlasu GDPR, tedy nebudou mít možnost účastnit se výuky.

Pokud jste tento souhlas neudělili a přáli byste si toto rozhodnutí změnit, stačí vyplnit souhlas znovu a doručit jej na sekretariát školy, vyučujícímu hlavního oboru, případně jej zaslat naskenovaný na e-mail zastupce@zusmarhory.cz Formulář souhlasu najdete na webu školy.

Konkrétní informace ohledně termínů nauk a způsobu, jak se na hodinu přihlásit, Vám sdělí vyučující nauky.

V případě dotazů ohledně účtu u Microsoftu prosím kontaktujte zástupce ředitele J. Schwarze, a to e-mailem zastupce@zusmarhory.cz
Dotazy ohledně organizace výuky a aplikace MS Teams prosím směřujte na dané vyučující nauky.

S přáním pěkného dne
Mgr. Pavla Kovalová, ředitelka školy


2. Absolventský koncert

2. Absolventský koncert