Přijímáme přihlášky ke studiu na ZUŠ Eduarda Marhuly

Stále přijímáme žáky do všech oborů na naší ZUŠ Eduarda Marhuly. Učíme hudební, taneční, výtvarný a literárně-dramatický obor. Podrobnější informace najdete v jednotlivých sekcích na našich webových stránkách. Přihlášku najdete v sekci Jak se přihlásit. Těšíme se na vás i během června vždy od 14 do 17 hodin na hlavní budově ZUŠ - ulice Hudební 6.

Foltýnová Radana, Mgr.

Radana Foltýnová – klavír

Absolvovala Janáčkovu konzervatoř v Ostravě a Institut pro umělecká studia v rámci Ostravské univerzity ve třídě Mgr. Marty Toaderové. Během těchto studií se úspěšně zúčastnila mnoha národních i mezinárodních soutěží.

V letech 2000-2006 pedagogicky působila na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a od roku 2004 je odbornou asistentkou na Fakultě umění Ostravské univerzity.

Radana Foltýnová je vyhledávanou komorní partnerkou, spolupracuje se špičkovými smyčcovými a dechovými instrumentalisty (Jiří Hanousek, Dušan Foltýn, Jiří Vodička). Sólově účinkuje s našimi předními symfonickými orchestry (Janáčkova filharmonie Ostrava, Západočeský symfonický orchestr) a nahrává pro Český rozhlas a Českou televizi.

Email: foltynova.radana@zusmarhory.cz


Ve víru rytmů XXI.

Ve víru rytmů XXI.